İzmir Gürçeşme Huzurevi

İzmir Gürçeşme huzurevi İzmir ve çevresindeki tüm yaşlıların bakımlarını gerçekleştirebilmek için özel olarak tasarlanmış ve tedbirlik şekilde bir kurumdur. İçerisinde bulunan oyun alanları ve sosyal aktivite alanları diğer huzurevlerini oranla daha gelişmiş ve daha kapsamlıdır. Bu nedenle birçok yaşlı tarafından tercih edilen İzmir Gürçeşme huzurevi, hem bayanların hem de erkeklerin falan hayatlarını rahat bir şekilde geçirilebilmesi adına bir olanak sağlar.

Bu alan içerisinde yaşanabilecek sağlık problemleri göz önünde bulundurularak 24 saat sağlık hizmeti deneyimli personeller tarafından verilir. Bu sebeple kişiler kendilerini güvende hissederler. Ameliyatlar nedeniyle yaşanabilen fiziksel kayıplar göz önünde bulundurularak kişilere uygun fizik tedavi uygulaması sağlanır. Aynı zamanda şeker, tansiyon ve kalp rahatsızlığın olan kişiler için özel beslenme programları yine bu kurum tarafından itina ile hazırlanarak kişilere sunularak takip edilir.

Ücretli Hizmet ve Kaliteli Yaşam Şansı

Ücretli olarak hizmet veren İzmir Gürçeşme huzurevi konforlu aile yaşamın sürdürülebilmesi adına tercih edilecek kurumlar içerisinde kendine yer bulur. Bunun dışında kurum içerisinde tüm şahsi hayvanlar için bir alan yer alır. Herhangi bir sosyal güvencesi olmayan ya da özel bakıma ihtiyaç duyan kişiler burayı tercih edebilirler. Bunun yanı sıra çift kişilik odalarda ya da çoklu odalarda konaklamak isteyenler için ayrıca alternatifler sunulabilir.

Birebir hizmet almak isteyen ve özel odada konaklamak isteyenler için ücretlendirmeler farklı olabilir. Bu nedenle huzurevleri için ücret fiyatlandırması yapmak mümkün değildir. İzmir Gürçeşme huzurevi bulunmuş olduğu bölgede en çok hizmet veren ve en kaliteli sağlık hizmeti veren kuruluştur. Gerekli olan sertifikalar ve izinler alınmış olup kişilerin rahat bir ortamda hayatlarını sürdürebilmeleri adına gerekli tüm özveriye sağlar.

Alzaymır ve Nörolojik Destek Ekibi

Psikolojik sorunları olan ya da alzaymır hastası olan kişilere özel bakım uygulanır. Bu durum için özel bir ücretlendirme talep edilebildiği gibi yine kurum tarafından da karşılanabilir. Bu kişiler özel bakıma ihtiyaç duyarlar. Sıradan insanlar gibi kendi ihtiyaçlarını karşılayamadıkları için mutlaka kontrol altında tutulmalıdırlar. Bu kişiler için ayriyeten dışarıdan özel hasta bakıcıları da getirilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir