İzmir Huzurevleri

İzmir huzurevleri, yaşlıların belli bir yaşın üstüne gelmesi ve aynı zamanda özel bakıma ihtiyaç duyulması durumunda tercih edilecek yerlerden biridir. Alanında profesyonel ve deneyimli çalışma arkadaşları ile birlikte İzmir huzurevleri içerisinde kaliteli yaşam sürme imkânı sağlanır. Bunun yanı sıra kuruluş yapmış olduğu çalışmalar ve sürekli olarak kendisini geliştirmek için atmış olduğu adımlar sayesinde birçok yaşlının kaliteli yaşam sürebilmesini amaçlar.

Ayrıca sağlık ihtiyaçlarının karşılanması adına başarılı bir şekilde çalışmalarına devam eder. İzmir huzurevleri içerisinde hem bayanların hem de erkeklerin rahat bir ortam oluşturabilmesi ve kalan sürelerine ağrısız ve rahat bir şekilde geçirebilmelerini amaçlar. İzmir huzurevleri içerisinde kişilerin sosyal aktivitelerini gerçekleştirebilmeleri, aynı zamanda sağlık açısından gerekli görülen tedavileri alabilmesi açısında güvenli bir ortam oluşturulmuştur.

Özel Bakım Gerektiren Hastalıklar İçin Denetimli Personel

Alzaymır hastaları için özel bakım gerektiğinden dolayı profesyonel olarak hizmet veren hasta bakıcılar ve doktorlar bu konuda gerekli tüm yardımları gerçekleştirirler. İzmir huzurevlerinin uzun yıllar boyunca tercih ediliyor olmasının en büyük nedenlerinden biri de kapasitelerine sürekli olarak genişletmesi ve belli bir yaşın üstünde gelmiş kişilerin kendilerini güvende hissetmesidir. Yaşanabilecek her türlü problemlere karşı gerekli önlemler alınmıştır. Tek kişilik ya da çift kişilik odalarda rahat bir barınma imkânı sağlanmıştır. Kendilerine has yapısı ve özel kuruluşlara ait sertifikaları ile birlikte bu hizmeti kusursuz bir şekilde alabilmek için başvuru yapılabilir.

Nurse with man on porch

Kalıcı Sosyalleşme ve Arkadaşlıklar

Kişiye özel sosyal alanlar, genişletilmiş bölgeler ve rahat hareket edebilmelerine olanak sağlayan bahçe tasarımları ile birlikte kişiler kendilerini evlerinin huzurunda hissederler. Aynı zamanda bu bölgeler içerisinde diğer yaşlı insanlar ile sosyalleşme imkânı bulurlar. Sosyalleşme hem sağlık açısından hem de psikolojik olarak kişileri rahatlatmıştır. Bu nedenle yapılan araştırmalar sonucunda huzurevleri içerisinde karma olarak hizmet vermek daha doğru bir karar olmuştur.

İhtiyaç duyulması durumunda özel beslenme seçenekleri, ilaç takibi, fizik tedavi ve yatalak bakımı gibi durumlar, huzurevleri içerisinde sürekli olarak tekrarlanan bir durumdur. Yaşlılara güven verir ve unutkanlıklara karşı hasta bakıcılar sürekli olarak tetikte bekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir