İzmir Narlıdere Huzurevi

İzmir Narlıdere huzurevi, İzmir ve içerisinde en fazla tercih edilen huzurevleri arasında yer alır. Uygun fiyatlı olması ve aynı zamanda yapılan kişisel bakımların diğer huzurevlerine oranla daha kaliteli olması nedeniyle tercih edilir. Bunun yanı sıra İzmir Narlıdere huzurevi, deneyimli personelleri ve profesyonel sağlık çalışanları ile birlikte hem bayan hem de erkek yaşlıların rahat bir ortam içerisinde kalan hayatlarını sürdürebilmesi ne olanak sağlar.

Yaşanabilecek her türlü sağlık probleminin önüne geçilebilmesi açısından düzenli olarak sağlık kontrolleri uzman kişiler tarafından gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra kişilerin yaşayabileceği alerjik reaksiyon, düşme ya da travmalar gibi sorunların önüne geçebilmek için gerekli olan tüm önlemler alınır.

Özel Beslenme ve Kişiye Özel Bakım

Özel beslenme programlarıyla kişiler sağlıklı bir programı alınırlar. Aynı zamanda daha öncesinden belirtilen bir alerjik reaksiyon durumu söz konusu ise beslenme programı kişiye özel hazırlanır. İçerisinde bulunan sağlık çalışanları uzun yıllardır bu sektör içerisinde hizmet vermiş ve alanında uzmanlaşmış kişiler olduğunda yaşlı bakımından oldukça anlarlar.

Yaşlıların geçirdiği bir operasyon sonrası ya da ameliyat sonrasında yaşayabileceği his kaybı ya da organ kaybına karşılık gerekli olan fizik tedavi uygulamaları gene eğitimli personeller tarafından yapılır. Bu nedenle herhangi bir organ kaybı yaşanmaması adına sürekli kontroller gerçekleştirilmektedir.

Otel Konforunda Sağlıklı Hizmet

Güvenle tercih edilebilen İzmir Narlıdere huzurevi, her yaştan kişinin kalan hayatlarını sürdürebilmesi açısından tercih edilecek kurumlardan biridir. Uygun fiyatlı olarak hizmet veren bu firma, tüm istenen belgeler ve prosedürler doğrultusunda kurulmuş ve sorunsuz bir şekilde hizmetine devam etmektedir.

Yaşlıların kendilerini evlerinde hissedeceği ve aynı zamanda otel konforunda hizmet alacağı İzmir Narlıdere huzurevi içerisinde yer alan her bölge yaşlıların kullanımı için uygun hale getirilmiştir. Herhangi sorun yaşanmaması adına geniş alanlar ve merdivenler bulunur. Tekerlekli sandalyeye bağlı olan hastalar için ise özel asansör sistemleri ve yataklar vardır. Kişiler otel konforunda hizmet alırlar. Düzenli beslenmeyi öğrenirler, ilaçları zamanında verilir ve uyku saatleri yine kişiye yetecek kadar özel olarak belirlenir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir