İzmir Özel Huzurevleri

İzmir özel huzurevleri hem bayanların hem de erkeklerin belli bir yaşın üstüne geldikten sonra tercih edebileceği kurumlar arasında yer alır. Bu kurumlar ücretli olarak hizmet verdikleri için kişiye özeldir. Çift kişilik ya da tek kişilik odalarda hizmet alırken hem sağlık açısından hem de sosyal açıdan kendilerini güvende hissederler.

İzmir özel huzurevleri kişinin yaşayabileceği problemleri göz önünde bulundurularak deneyimli ve alanında uzmanlaşmış sağlık çalışanlarından oluşmaktadır. Bu nedenle yaşlılar kendi ihtiyaçlarını karşılayamadıkları durumlarda buralarda güvenle barınabilirler. Fiziksel ve sosyal aktivitelerin gerçekleştirildiği İzmir özel huzurevi içerisinde, aynı zamanda bireyler uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde hizmet alabilir.

Özel Sosyal Oyun ve Aktivite Odaları

İzmir Özel huzurevi içerisinde kütüphane, özel oyun odaları fizik tedavi odaları ve dinlenme odaları yer alır. Kişiler tek kişilik çift kişilik ya da üçlü odalarda hizmet alırken kendi güvenlikleri açısından sağlık çalışanları ile bir arada konaklarlar. Yaşanabilecek bir problem olması durumunda 24 saat sağlık hizmeti sağlanır. Bu hizmet ücretsiz olarak sürekli takip edilen bir durumdur.

Operasyon ya da ameliyat sonrası fizik tedavi ihtiyacı duyuluyor ise bunun için direk özel bir programlama gerçekleştirilir. Ayrıca şeker, tansiyon ve kalp rahatsızlığı olan kişiler için özel beslenme programları yazılır. Bu beslenme programları alerjik durumu olan kişiler için de geçerlidir. Yaşlılar normal insanlara göre daha fazla bakıma ihtiyaç duyabilir. Bu nedenle hasta bakıcılar ve hemşireler kişilerin huzurlu bir ortamda kalan hayatlarını sürdürebilmesi için yardımcı olur.

Otel Konforunda Ferah Bir Yaşam

İzmir özel huzurevleri içerisinde bulunan odalar kişilerin daha ferah bir yaşam sürebilmesi adına konforlu şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda düzenli olarak dezenfekte işlemleri sağlanır. Çamaşır odaları ve temizlik odaları sadece personellerin kullanımı için çalıştırılır. İzmir Özel huzurevi içerisinde konaklama yapılmak isteniyor ise internet üzerinden başvuru yapmak yeterlidir. İhtiyaç duyulması durumunda kişilerden özel tahlil ya da raporlar talep edilebilir. Bu durum hem sağlık hem de psikolojik olarak kişilerin rahat edebilmesi ve önlem alınabilmesi için önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir