İzmir Foça Huzurevi

İzmir Foça huzurevi, İzmir ve çevresinde en çok tercih edilen huzurevi arasında yer alır. Hem bayanların hem de erkeklerin belli bir yaşın üstüne gelmesi ile birlikte ihtiyaç duyduğu kurumlardan biri olan huzurevleri, uzun yıllar konaklama yapabilmeleri ve tedavilerinin gerçekleştirilebilmesi için tercih edilebilir. Aynı zamanda İzmir Foça huzurevi belirli standartlara sahip olduğundan birçok kişinin ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Sosyal ve Kültürel Aktiviteler

İzmir Foça huzurevi fiziksel tedaviye ihtiyaç duyan ve aynı zamanda psikolojik sorunları olan kişiler içinde uygun bölgelerdir. Alanında deneyimli ve profesyonel olarak hizmet veren sağlık personelleri yaşlıların yaşayabileceği her türlü probleme karşı öncesinden bilgilendirilmiştir. Bunun yanı sıra kişiye özel beslenme programları sayesinde tansiyon, kalp rahatsızlıkları, şeker ya da farklı durumlar ile karşılaştırma durumu en aza indirilir. Alerjik reaksiyonlar gösterebilen yaşlılar için özel olarak beslenme programları düzenlenmektedir.

Özel Alanlar

Yaşlıların sosyalleşmesi ve aktifleşmesi adına kurulmuş olan kütüphaneler ve sosyal yaşam alanları kişilerin kalan hayatlarını daha rahat ve eğlenceli bir şekilde geçirebilmeleri olanak tanır. Ev ortamı içerisinde yer aldıklarını düşünmeleri ve kendilerini yabancı hissetmeleri yaşlıların daha hızlı iyileşebilmesi ve kalan sürelerini daha huzurlu yaşayabilmesi adına fırsat verir. Bunun yanı sıra yaşanabilecek sağlık problemlerine karşı sağlık ekipleri 24 saat boyunca hazır bulundurulur. Bu sayede kişiler kendilerini emin ellerde hisseder. Sağlık çalışanları ve hasta bakıcılar alanında deneyimli ve eğitimli kişilerden oluştuğu gibi yaşlı bakımı konusunda da profesyoneldir.

Sosyalleşme ve Yeni Arkadaşlıklar

Kişiler arkadaş edinirken hayata daha fazla bağlanırlar. Bu nedenle sosyal alanlarının özel ve eğlenceli olması onlar açısından vazgeçilmez bir durumdur. Belirli zamanlarda yapılan sosyal aktiviteler yaşlıların birbiriyle olan sosyalleşmesini olanak tanır. Ayrıca İzmir Foça huzurevi eşsiz manzarası ile kaliteli bir yaşam sürülebilmesi adına memnun edici bir yere sahiptir.

Uygun fiyatlı olarak hizmet alınabilen İzmir Foça huzurevi her daim kişilerin memnuniyeti için çalışmalarına devam edip, kendini sürekli olarak geliştirmektedir. İhtiyaç duymanız halinde firmaya başvuru yaparak gerekli bilgilendirmeleri buradan temin edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir